Kg 38 Land van Aalst en Dender

De uitslagen worden meegedeeld waar onze leden wedstrijd gespeeld hebben.
klik op de buttons om te openen.

2018

Keurmeesters:
Pakwerkers:
Spoorleggers:
Pl. geleider naam hond A B C Totaal
1 Van Den Berghe Ronny Korky vom Barbatus 99 94 96 289
2 Bauwens Erik Pepper von Kap Karthago 96 94 96 286
3 Carrieri Tommy Lana du Triangle Magique 97 93 93 283
4 Hoste Michiel Ole von Haus Targa 96 89 88 273
5 Vanderhulst Luc Mats le Petit Fouilleur 97 85 90 272
6 Michielsen Philip Inox vom Heiligental 95 93 83 271
7 Gerber Peter Nate von Spitzbubezwinger 96 92 80 268
8 Wolfs Jurgen Osca di Casa Mosella 87 97 83 267
9 Maes Ronny Tchico van de Zeelberg 86 90 88 264
10 Wuyts Danny Nayko von Spitzbubezwinger 93 88 83 264
11 Coymans Yvan Webi Jipo-Me 95 91 78 264
12 Vermeir Luc Louka vom Bussardwald 89 82 92 263
13 Bertels Raf Nero von Haus Targa 85 92 86 263
14 Bier Deborah Bono Mar-Zur 91 93 76 260
15 Willems Luc Barthez vom Great Digger 92 83 84 259
16 Vleugels Veronique Amber van Hamerslag 84 90 84 258
17 Tremerie Rudy Joie von Haus Targa 75 82 86 243
18 Devriendt Guy Nik d'Alleche 92 77 74 243
19 Lydia Van Bont Kenzo van JHT's Hoeve 88 77 74 239
20 Van Den Bosch Ludo Nitro von der Daelenberghütte 80 78 74 232
21 Janssens An Latu vom Great Digger 60 80 84 224
22 Fernandez-Garcia Jose Noa von der Daelenberghütte 20 87 67 174
23 Pierre Clabost Vax van de Ronden Hoek / / / DQ
24 Verstappen Pascal Nixy D'Alleche / / / DQ
Keurmeesters:William Van Londersele
Pakwerkers:Guy Vandewalle
Spoorleggers:Marc Ghysens

Resultaten Begeleidingshond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Marc Ghysens Kg Aalst Frenk van Kraiburg Geslaagd

IPO
Pl. naam hond geleider club A B C Totaal
1 Bert von Gawall Stephan Vermeiren Kg Aalst 80 93 90 263
2 Nacha van de Hogemeentocht Geert De Paepe Kg Aalst 100 73 75 230
3 Maikey van de Blackheide Geert De Paepe Kg Aalst 90 86 DQ

Speurhond
pl. hond geleider resultaat
1 Joni vom Damburger Schloss David Salembier 88
Keurmeesters:Louis Vandepoel, Marinus Bastiaansen, Alfons van den Bosch
Pakwerkers:Kevin van Gils, David Van der Linden
Spoorleggers:Marc Ghysens, Ben Hamers, Michel Roofthooft,Patrick Wouters
Pl. naam hond geleider A B C Totaal
1 Korki vom Barbatus Van Den Berghe Ronny 100 96 97 293
2 Mats le Petit Fouilleur Vanderhulst Luc 100 93 96 289
3 Pepper von Kap Karthago Bauwens Erik 98 93 93 284
4 Lana du Triangle Magique Carrieri Tommy 99 92 92 283
5 Osca di Casa Mosella Wolfs Jurgen 98 89 95 282
6 Louka vom Bussardwald Vermeir Luc 98 86 92 276
7 Nero von Haus Targa Bertels Raf 92 92 91 275
8 Webi Jipo-Me Coymans Yvan 91 92 86 275
9 Ole von Haus Targa Hoste Michiel 94 89 84 267
10 Nate von Spitzbubezwinger Gerber Peter 96 74 88 265
11 Bono Mar-Zur Bier Deborah 96 85 84 265
12 Joie von Haus Targa Tremerie Rudy 96 82 84 262
13 Vax van de Ronden Hoek Pierre Clabost 90 85 85 260
14 Barthez vom Great Digger Willems Luc 96 74 88 258
15 Mighty vom Oostweg Dejeneffe Peter 85 89 84 258
16 Latu vom Great Digger Janssens An 81 88 88 257
17 Enka vom Haus Pixner Malschaert Doris 95 81 77 253
18 Nino van Crijnderthof Krol-Pater Aneta 80 89 72 241
19 Noa von der Daelenberghütte Fernandez-Garcia Jose 90 80 71 241
20 Kenzo van JHT's Hoeve Lydia Van Bont 81 77 82 240
21 Nitro von der Daelenberghütte Van Den Bosch Ludo 71 88 80 239
22 Zena vom Wällerhorst Schumacher Valérie 86 80 73 239
- Tchico van de Zeelberg Maes Ronny 95 84 65 244
- Inox vom Heiligental Michielsen Philip 9 89 87 185
- Jetrho Orrylordblack Vangerven Johan 12 90 81 183
- Nik d'Alleche Devriendt Guy 96 85 AFG 181
- Luka van Guy's Hof Vranckx Wesley - - - DQ
Keurmeesters:Quinten Guido
Pakwerkers:David Van der Linden, Onbelet Carl
Spoorleggers:Cleemput Rudy, Onbelet Carl
Pl. naam hond geleider club A B C Totaal
1 Louka vom Bussardwald Vermeir Luc Kg. Aalst 99 92 95 286
2 Nik d'Alleche Devriendt Guy Kg. Aalst 99 94 91 284
3 Osca di Casa Mosella Wolfs Jurgen Kg. Aalst 92 93 94 279
4 Vax van de Ronden Hoek Pierre Clabost Kg Aalst 95 84 92 271
5 Raptor junior of Skinji's Star Jan Vergauwen Kg.Waasland 98 87 86 271
6 Maikey van de Blackheide Geert De Paepe Kg Aalst 94 85 84 263
7 Kenzo van JHT's Hoeve Lydia Van Bont Kg Aalst 93 77 84 254
8 Otie van de Waltahoeve Guy Vandewalle Kg. Aalst 30 73 82 185
- Lexor Vn Haus Moons Guy Vandewalle Kg. Aalst / / / DQ
- Kamilla von der Kaiserquelle Janssens Luc KG. Waasland / / / DQ

2017

Keurmeesters:William Van Londersele,Louis Vandepoel
Pakwerkers:David Van der Linden, Stevy Degroodt
Spoorleggers:Marc Ghijsens, Stevy Degroodt

Pl. naam hond geleider club A B C Totaal
1 Noechka vom Bachfeld Kurt De Baerdemaeker Kg. Aalst 98 89 97 284
2 Osca di Casa Mosella Wolfs Jurgen Kg. Aalst 94 95 90 279
3 Vax van de Ronden Hoek Pierre Clabost Kg Aalst 90 86 94 270
4 Raptor junior of Skinji's Star Jan Vergauwen 88 83 88 259
5 Nitro van de Daeleberghütte Ludo Van den Bosch 83 84 83 250
6 Lexor Vn Haus Moons Guy Vandewalle Kg. Aalst 85 84 80 249
7 Kenzo van JHT's Hoeve Lydia Van Bont Kg Aalst 88 81 72 241
8 Nora van de Waltahoeve Guy Vandewalle Kg. Aalst 80 77 77 234
/ Pi-Neut Banholz Luc Druwé 80 65 AFG /
/ Maikey van de Blackheide Geert De Paepe Kg Aalst / / / DQ

Resultaten Speurhond
Geleider Naam Hond Resultaat
Etienne Van Holt Kiba van 't Enclavehof 96
Gerard Paesschezoone Jakita de colnagoso 93
Sandra Kielemoes Oriana ter Masdjano 83


hond leider klasse plaats resultaat
Pacco van Santamar Mommens Lena open reuen stokhaar 1 st plaats Uitmuntend

Keurmeesters:Toon van Oirscho, Guido Quinten, Bart Miggelbrink
Pakwerkers:David Van der Linden, Robert van Vliet
Spoorleggers:Jack van Meer, Ruud Claessen
Pl. naam hond geleider Land A B C Totaal
1 Osca di Casa Mosella Wolfs Jurgen Belgie 97 94 95 286
2 Mighty vom Oostweg Dejeneffe Peter Belgie 96 89 90 275
3 Webi Jipo-Me Coymans Yvan Belgie 98 92 82 272
4 Tess van Hamerslag Hein Deben Nederland 96 80 93 269
5 Bono Mar-Zur Bier Deborah Belgie 95 88 85 268
6 Paco van Hamerslag Jo van Schijndel Nederland 96 88 84 268
7 Shadow van Hamerslag Tessa Ringelberg Nederland 89 85 93 267
8 Rowy van Scalindjo Hannes Haak Nederland 88 83 93 264
9 Uri von der Schiffslache Fabrizia de Wit Nederland 87 87 90 264
10 Emma vom Westerloh VandenHeuvel Will Belgie 76 92 94 262
11 Drago van de Hornhütte Ko Dieleman Nederland 84 90 88 262
12 Barthez vom Great Digger Willems Luc Belgie 85 89 88 262
13 Urban von der Schiffslache Rob van Tol Nederland 90 84 88 262
14 Spike van Hamerslag Toon Hop Nederland 88 84 84 256
15 Nate von Spitzbubezwinger Gerber Peter Belgie 86 91 78 255
16 Tico van den Ronden Hoek Bert Verhaegen Nederland 76 82 94 252
17 Bert von Gawall Vermeiren Stephan Belgie 81 81 85 247
18 Lexor van Haus Moons Van de Walle Guy Belgie 72 86 87 245
19 Noa von der Daelenberghütte Fernandez-Garcia Jose Belgie 67 80 80 227
- Ex von der Webbs Ranch JCo How Nederland / / / DQ
hond leider klasse plaats resultaat
Costa Fabare Bohemia Van Hout Marc open Reuen stokhaar 1 st. Zeer Goed
Von Juvenisty Debby t'hoen Fernando Open klasse reuen 2 de Zeer goed
Pacco van Santamar Mommens Lena open reuen stokhaar 3 de Zeer goed

Keurmeesters:William Van Londersele,Chrristian Decamps en Michel Heyvaert.
Pakwerkers:Guillaume Beaurent en Bart Dessers
Spoorleggers:Louis Geerts,Mike Scolz,Rudy Cleemput en Christoph Evlard
Pl. naam hond geleider club A B C Totaal
8 Osca di Casa Nosella Wolfs Jurgen Kg. Aalst 98 87 91 276
14 Maikey van de Blackheide Depaepe Geert Kg Aalst 90 75 76 241
- Louka vom Bussardwald Vermeir Luc Kg.Aalst - - - Dsq.

Keurmeester:Louis van de Poel en Diana Segers
Pakwerker:Carl Onbelet en Kevin Van Gils
Michel Roofthooft, Johan Van Looy en Ernest Nijs
pl. Naam hond Geleider Club A B C Totaal
11 Lexor Van Haus Moons Van de Walle Guy Kg. Aalst 71 87 92 250
14 Bert Van Gawall Vermeiren Stephan Kg.Aalst 1 93 87 181

Keurmeesters:Diana Segers
Pakwerkers:Martin Verschooren
Spoorleggers:Eddy Moonen
Pl. naam hond geleider club A B C Totaal
1 Kato von Haus Targa Raf Bertels Kg. Veerle 98 98 97 293
2 Nero von Haus Targa Raf Bertels Kg. Veerle 100 96 96 292
3 Lexor van Haus Moons Van de Walle Guy Kg Aalst 86 90 94 270
4 Kiba van 'T Enclavehof Van Holt Etienne V.H.V. 98 82 83 263
Begeleidingshond

Naam hond Naam Kringgroep Resultaat
Ona vom Oostweg Geert van Hoof Kg. Aalst Geslaagd
Puma del Lupo Nero Bos Raoul Kg. Waasland Geslaagd
Oilily von Haus Targa Mia Kielbaey Kg Veerle Geslaagd
Pixy van Arne's Hoeve Van Olmen Ivo Kg. Neerpelt Geslaagd
Pacco von Santamar Gunter Van Remoortere Kg. Aalst Geslaaagd
Phylax van Arne's Hoeve Ludo Van Gils Kg Turnhout Geslaagd
hond leider klasse plaats resultaat keurmeester
Gatlin von Juvenisty Claus Guido Prepups reuen 4 de Veel belovend K.H. Gladbach
Pacco van Santamar Mommens Lena Jeugd reuen 1 ste Zeer goed K.H. Gladbach
Stravos vom Amur Caeyman Rudy Openklasse reuen 2 de Zeer goed K.H. Gladbach

hond leider klasse plaats resultaat keurmeester
Gatlin von Juvenisty Claus Guido Prepups reuen 4 de Veel belovend K.H. Gladbach
Pacco van Santamar Mommens Lena Jeugd reuen 1 ste Zeer goed K.H. Gladbach
Stravos vom Amur Caeyman Rudy Openklasse reuen 2 de Zeer goed K.H. Gladbach


Stokhaar
Pl Hond Eigenaar Land Kwalificatie
1 Pacco vom Santamar Lena Mommens Belgie Zeer goed


hond leider klasse plaats resultaat keurmeester
Gatlin von Juvenisty Claus Guido Prepups reuen 1 ste Veel belovend Kömig Helmut
Pacco van Santamar Mommens Lena Jeugd Reuen 2 de Zeer goed Kömig Helmut
Puntho van Santamar V.D. Stricht Johan Jeugd reuen 3 de Zeer goed Kömig Helmut

Keurmeesters: peter Mayerl, Erwin Patzen en Rinus Bastiaansen
Pakwerkers: Kevin van Gils en Carl Onbelet

pl. Deelnemer Naam Hond Club A B C Totaal
1 Van Den Berghe Ronny Lucipher Galan NalagKg.50 Veerle 100 97 94 291
2 Leemans Dirk Kierro van Blutsenhof Kg.21 Ter Lo 97 90 94 281
3 Vanderhulst Luc Mats le petit Fouilleur Kg.02 Duitse herders 99 86 95 280
4 Leirs Mark Max von Haus Targa Kg.50 Veerle 96 91 92 279
5 Vermeir Luc Louka vom Bussardwald Kg.38 Aalst 98 86 92 276
6 Carrieri Tommy Lana du Triangle Magigue Kg.11 Zonhoven 92 93 88 273
7 Michielsen Philip Inox vom Heiligental Kg.4 Bokrijk 92 90 88 270
8 Hannes Frans King House Challege Kg.10 Laakdal 87 90 91 268
9 wolfs Jurgen Osca di casa mosella Kg. Aalst 93 88 84 265
10 Plevoets Gert Dala von Alt Griethuysen Kg.52 As 90 83 89 262
11 Bier Deborah Bono Mar-Zur Kg.21 Ter Lo 86 94 82 262
12 Vangerven Johan Jetrho Orrylordblack Kg.10 Laakdal 87 91 83 261
13 Moonen Eddy Iko van Haus Moons Kg.47 V.H.V. 98 80 83 261
14 Gerber Peter Nate von Spitzbubezwinger Kg.51 Grimbergen 90 86 83 259
15 Dejeneffe Peter Mighty vom Oostweg Kg.06 Neerpelt 85 93 80 258
16 Willems Luc Barthez vom Great Digger Kg.50 Veerle 79 88 88 255
17 Vermeiren Stephan Bert von Gawall Kg.38 Aalst 81 85 82 248
18 Oris Dirk Khanto van 't Enclavehof Kg.47 V.H.V. 93 78 77 248
19 Coymans Ivan Wepi Jipo-Me Kg.19 Geel 70 88 87 245
20 Vandewalle Guy Lexor Van Haus Moons Kg.38 Aalst 89 70 77 236
21 Fernandez-Garcia Jose Noa von der Daelenberghutte Kg.14 Heusden 73 80 82 235
22 Janssens An Latu vom Alten Kanal Kg.50 Veerle 80 74 81 235
23 Vergauwen Jan Raptor Junior of Shinji's Star Kg.47 V.H.V. 84 74 75 233
24 Vandenheuvel Will Emma vom Westerloh Kg.04 Bokrijk 60 90 85 235
25 Cannaerts Willy Lork van de Gulderij Kg.21 Ter Lo 78 79 60 217
26 Depaepe Geert Maicky van de Blackheide Kg.38 Aalst 78 60 70 208
27 Kielbaey Mia Kato von Haus Targa Kg.50 Veerle - - - DQ
28 Schreurs Birgit Macho vom Haus Sevens Kg.52 As - - - DQ
29 Van Bont Lydia Kenzo van JHT's Hoeve Kg.38 Aalst - - - DQ
30 Vranckx Wesley Luka van Guy's Hof Kg.19 Geel - - - DQ
Keurmeester:William van Londersele en Louis Vandepoel
Pakwerker: Carl Onbelet en Davy Neyman
Spoorlegger: Marc Ghysens en Stevy Degroodt
pl. Geleider Club Naam Hond niv. A B C Totaal
1 Vermeir Luc Kg. Aalst Louka vom Bussardwald 3 100 93 95 288
2 Vermeiren Stephan Kg. Aalst Bert Van Gawall 3 95 92 96 283
3 Devriendt Guy Kg. Aalst Nik d'Alleche 3 100 85 96 281
4 Vandewalle Guy Kg. Aalst Lexor Van Haus Moons 3 95 87 94 276
5 Depaepe Geert Kg. Aalst Maikey van de Blackheide 3 94 80 96 270
6 Bergen Pascale Kg. Aalst Nogi z Jirkova dvora 2 76 92 96 264
7 Van Bont Lydia Kg. Aalst Kenzo van JHT's Hoeve 3 85 89 85 259
8 Vandewalle Guy Kg. Aalst Otie van de Waltahoeve 1 78 87 80 245
9 Vermote Artur Kg. Noordzee Lexus van de Gulderij 3 90 X X 90
10 Batteauw Gery Kg. Noordzee Nox van de Gulderij 3 1 X X 1
11 wolfs Jurgen Kg. Aalst Osca di casa mosella 3 - - - DQ

Resultaten Begeleidingshond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Degroodt Stevy Kg. Aalst Fidelis van de Hornhütte Geslaagd
Kahya Serat Kg. Aalst Oscar Geslaagd

Resultaten Speurhond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Haeck Linda - Musketeer's Micro 90

Keurmeesters: Louis Vandepoel, Alfons van den Bosch, Diana Segers
Pakwerkers:David van der linden, Bart Cornillie
Spoorlegger:Luc Vernelen, Ernest Thijs, Peter Pelfrene, Eddy Moonen.

PL Deelnemer Naam hond Club A B C Totaal
1 Vanderhulst Luc Matz le Petit Fouilleur KG02 Duitse Herders 98 92 98 288
2 Van Den Berghe Ronny Lucipher Galan Nalag KG50 Veerle 98 92 95 285
3 Leemans Dirk Kjerro van Blutsenhof Kg21 Ter Lo 98 90 95 283
4 Carrieri Tommy Lana du Triangle Magique KG11 De Moedige Bijter 95 91 96 282
5 Coymans Ivan Wepi Jipo-me Kg19 Geel 99 93 88 280
6 Kielbaey Mia Kato von Haus TArga Kg50 Veerle 96 93 88 277
7 Michielsen Philip Inox vom Heiligental Kg04 Bokrijk 95 89 90 274
8 Gerber Peter Nate von Spitzbubezwinger Kg51 Grimbergen 90 90 93 273
9 Oris Dirk Khanto van 't Enclavehof KG47 V.H.V. 97 94 81 272
10 Vandenheuvel will Emma vom Westerloh KG04 Bokrijk 85 94 89 268
11 Leirs Mark Max von Haus Targa Kg50 Veerle 77 91 96 264
12 Dejeneffe Peter Mighty vom Oostweg KG06 Neerpelt 91 85 85 257
13 Vermeiren Stephan Bert von Gawall Kg38 Aalst 87 85 85 257
14 Van De Walle Guy Lexor van Haus Moons Kg38 Aalst 87 84 84 255
15 Wolfs Jurgen Osca di Casa Mosella Kg38 Aalst 96 84 75 255
16 Vangerven Johan Jetrho Orrylordblack Kg10 De Laakdalse Herder 94 78 80 252
17 Pelfrene Peggy Joie von Haus Targe Kg08 Groeninghe 87 71 88 246
18 Fernandez-Garcia Jose Noa von der Daelenberghutte KG14 Onze trouwe vriend 86 81 78 245
19 Janssens An Latu vom Alten Kanal Kg50 Veerle 85 84 75 244
20 Van Bont Lydia Kenzo van JHT's Hoeve Kg38 Aalst 80 80 72 232
21 Appeltants Patrick Spike vom haus Valkenplatz Kg10 Laakdalse Herder 40 83 90 213
22 Willems Luc Barthez vom Great Digger Kg50 Veerle 6 91 96 193
23 Depaepe Geert Maikey van de Blackheide Kg38 Aalst 90 75 0 165
24 Thielens Hans M Dolf van Arne's Place Kg43 Schoonhoven afg. 72 afg.
25 Cllemput Rudy Camagurka v.Schorners Schmiede Kg51 Grimbergen DQ
26 Vermeir Luc Louka vom Bussardwald Kg38 Aalst DQ
hond leider klasse plaats resultaat keurmeester
Gatlin von Juvenisty Claus Guido Baby-klasse reuen 5 de Veel belovend P. Nefs
Stravos vom Amur Caeyman Rudy Openklasse reuen 1 ste Zeer goed P. Nefs

Keurmeester: Louis Vandepoel
Pakwerkers: David van der Linden en Kevin Van Gils
Spoorlegger: Désiré Paelinck en Ernest Nijs

PL Geleider Club Naam hond SCHH A B C Totaal
1 Vermeir Luc Kg Aalst Louka vom Bussardwald 3 97 90 97 284
2 Vermeiren Stephan Kg Aalst Bert von Gawall 3 90 89 92 271
3 Wolfs Jurgen Kg Aalst Osca di Casa Mosella 3 82 90 96 268
4 Depaepe Geert Kg Aalst Maikey van de Blackheide 3 85 85 94 264
5 Van Bont Lydia Kg Aalst Kenzo vanJTH's Hoeve 3 83 89 92 264
6 Van De Walle Guy Kg Aalst Lexor van Haus Moons 3 80 84 84 248
7 Clabost Pierre Kg Aalst Vaxvan den Ronden 3 5 87 94 186
8 Janssens Luc Kg Waasland Kamilla von der Kaiserquelle 3 0 88 85 173

2016


Keurmeester: William van Londersele en Roger Vandereycken
Pakwerkers: Guy Van de Walle en Davy Neyman
Spoorlegger: Marc Ghysens en Luc Druwé

PL Geleider Club Naam hond SCHH A B C Totaal
1 Wolfs Jurgen Kg Aalst Osca di Casa Mosella 3 99 91 93 286
2 Vermeiren Stephan Kg Aalst Bert von Gawall 3 100 91 90 279
3 Clabost Pierre Kg Aalst Vax van den Ronden Hoek 3 94 91 94 279
4 Druwé Luc Kg Lendelede Pi-Neut 3 96 96 82 274
5 Van De Walle Guy Kg Aalst Lexor van Haus Moons 3 92 86 95 273
6 Stuer Gerard Kg Grimbergen Ness vom Bachfeld 1 70 86 86 242
7 De Paepe Geert Kg Aalst Nacha van de Hoogemeentocht 2 70 80 80 230
8 Cammaert Marc Kg Veerle Jess sur la voie la reconnaissance 2 98 83 AFG 181
9 Bergen Pascale Kg Aalst Nogi z Jirkova Dvora 2 76 X X 76

Resultaten Begeleidingshond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Degroodt Stevy Kg Aalst Legend Geslaagd
Herzeel Jan Kg Aalst Obie vom Milankohof Geslaagd
Vermeir Christel Kg Aalst Sahim von Appolonia Geslaagd

Resultaten Speurhond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Ute Rosa Meins Kg Hasselt Xenox vom Grauen Star 94
Salembier David Kg Groeninghe Joni vom Darowenhaus 88

Keurmeester :Louis Vandepoel, Michel Heyvaert, Bart Miggelbrink en Roland Dierendonck
Pakwerker:Patrick Vandewaetere en Tom Willems
Pl. Geleider Club Naam Hond A B C AFR. PNT. SHW Tot.
1 Carrieri Tommy Kg D.M.B. Lana du Triangle Magique 96 91 90 277 3 1 4
2 Hannes Frans Kg Laakdal House Challege King 99 92 93 284 2 4 6
3 Vangerven Johan Kg Laakdal Jethro Orrylordblack 95 93 97 285 1 6 7
4 Janssens An Kg Veerle Latu vom Alten Kanal 92 90 92 274 4 3 7
5 Onbelet Carl Kg Laakdal Quassel vom Löwenwappen 93 84 86 263 6 2 8
6 Michielsen Philip Kg Bokrijk Kirk van de Gulderij 97 82 87 266 5 5 10
7 Scheelen Roger Kg Neerpelt Jor van den Balkendreef 95 82 84 261 7 8 15
8 Ooms Patrick Kg Turnhout Blade von der Eigenburg 84 79 91 254 8 7 15
9 Geerts Louis Kg Veerle Kai vom Adelfürst 97 49 70 216 9 - -
10 Albrecht Isidoor Kg Aalst Karly vom Elster Schloss 79 58 60 197 10 - -

Keurmeester:
Pakwerker:
spoorlegger:

2015


Keurmeester: William van Londersele en Roger Vandereycken
Pakwerkers: Guy van de Walle, Jurgen Wolfs en Stevy Degroodt
Spoorlegger: Marc Ghysens en Stevy Degroodt

PL Geleider Club Naam hond Niv. A B C Totaal
1 Vermeiren Stephan Kg Aalst Bert von Gawall 3 95 91 91 277
2 Baert Dimitri Kg Waasland Hedda vom Spektefeld 1 100 83 93 276
3 Vandewalle Guy Kg Aalst Lexor van Haus Moons 3 92 87 90 269
4 Raes Lievin Kg Aalst Loe von der Daelenberghutte 3 85 94 78 257
5 D'hondt Evi Kg Ter Lo Jitse from Home Dianis 3 92 82 82 242
6 Aelbrecht Isidoor Kg Aalst Karly von Elster Schloss 3 75 80 87 242
7 Bergen Pascale Kg groeninghe Iyas von Haus Barkley 3 - - - DQ
8 Goudane Dounia Kg Groeninghe Khalbi von Jabelwedia 3 - - - DQ

Resultaten Begeleidingshond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Hertfeldt Nick Kg Aalst Naika vom Haus Sevens Geslaagd
De Baerdemaeker Kurt Kg Aalst Noechka vom Bachfeld Geslaagd
Resultaten Speurhond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Salembier David Kg Groeninghe Joni vom Damburgerschloss 90

Keurmeester: Diana Segers,Erik Bauwens en Roland Dierendonck
Pakwerkers: David Van der Linden en Bert Baelus
Spoorlegger: Lieve Jacob en Ernest Nijs

PL Geleider Club Naam hond A B C Totaal
1 Peeters Wendy Kg Veerle Hippie van de Gulderij 98 91 93 282
2 Carrieri Tommy Kg Laakdal Lana du Triangle Magique 70 98 90 258
3 Ooms Patrick Kg Turnhout Blade Von der Eifgenburg 92 89 92 273
4 Van Gils Ludo Kg Turnhout Juncker vom Haus Sevens 94 93 89 276
5 Valerie Tanja Kg Ter Lo Zabo vom Hessenstein 93 82 70 245
6 Jansen An Kg Veerle Latu vom Alten Kanal 40 92 86 218
7 Van de Winkel Erwin Kg Rillaar Eliot vom Döllenwiesestamm 34 89 88 211
8 Aelbrecht Isidoor Kg Aalst Karly von Elster Schloss 16 85 82 183
9 Willems Amy Kg Veerle Jack van de Gulderij - - - DQ
10 Van Bael Benny Kg Otv Heusden Krak von der Daelenberghütte 15 88 70 173
Van Zeebroeck Herman Kg Aalst Ice van SHT's Hoeve 80 53 afg 133

Keurmeester: William van Londersele Pakwerker: Thomas Bonaerens Spoorlegger: Marc Ghysens
PL Geleider Club Naam hond Niv. A B C Totaal
1 Linacera Carlos - Leks van d'Acren 2 98 96 94 288
2 Vermeir Luc Kg Aalst Louka vom Bussardwal 2 99 92 95 286
3 De Groodt Stevy Kg Aalst Daya van de Hornhütte 2 98 92 93 283
4 Vermeiren Stephan Kg aalst Bert von Gawall 3 96 - - 96
5 Van Zeebroeck Herman Kg Aalst Ice van SHT's Hoeve 3 5 - - 5

Resultaten Speurhond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Rooms Yvan Kg Aalst Kyra du Triangle Magique 96
Kolenberg Marc Kg Veerle Ibor lePetit Fouilleur 94
Temmerman Nicole - Kimba van de Utadreef 85

Resultaten Begeleidingshond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
De Paepe Geert Kg Aalst Maikey van de Blackheide Geslaagd

2014

Keurmeester: William Van Londersele en Roger Vandereycken
Pakwerkers: Stevie De Groodt en Guy Vandewalle
Spoorlegger: Marc Gheysens

PL Geleider Club Naam hond Niv. A B C Totaal
1 Linacera Carlos - Leks van d'Acren 1 97 96 95 288
2 Vermeir Luc Kg Aalst Louka vom Bussardwald 1 99 94 95 288
3 Vermeiren Stephan Kg Aalst Bert von Gawall 3 96 85 92 273
4 Verhofstadt Fons Kg Aalst Luca van de Hogemeentocht 1 92 80 96 268
5 Leconte Sylvain Lobo du Triangle Magique 1 90 84 94 268
6 Perlyk Fabrice Cleo von Schill 1 94 78 93 265
7 Bernaerens Thomas Dante vom Schloss Munchhausen 3 80 83 86 249
8 Van Londersele Pascal Kg Aalst Asko von der Burg Reichenstein 1 82 72 80 234
9 Scolare Vincent Dawsn du Domaine Maliba 3 87 X X 87
10 Van Zeebroeck Herman Kg Aalst Ice van JHT Hoeve 3 86 X X 86
11 Albrecht Isidoor Kg Aalst Karly vom Elst 3 - - - DQ

Resultaten Speurhond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Scolare Vincent Ex di Casa Beato 99
Vandekerkhove Jeroen Echo Mousaro 96
Salembier David Kg Groeninghe Joni vom Damburgerschloss 90

Resultaten Begeleidingshond
Geleider Club Naam hond Resultaat
Verslype Mario Lipton du Boist S. Landlin Geslaagd

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

2013

Keurmeester: Louis Vandepoel
Pakwerkers: David van der Linden en Kevin Van Gils
Spoorlegger: Désiré Paelinck en Ernest Nijs

PL Geleider Club Naam hond SCHH A B C Totaal
1 Vermeir Luc Kg Aalst Louka vom Bussardwald 3 97 90 97 284
2 Vermeiren Stephan Kg Aalst Bert von Gawall 3 90 89 92 271
3 Wolfs Jurgen Kg Aalst Osca di Casa Mosella 3 82 90 96 268
4 Depaepe Geert Kg Aalst Maikey van de Blackheide 3 85 85 94 264
5 Van Bont Lydia Kg Aalst Kenzo vanJTH's Hoeve 3 83 89 92 264
6 Van De Walle Guy Kg Aalst Lexor van Haus Moons 3 80 84 84 248
7 Clabost Pierre Kg Aalst Vaxvan den Ronden 3 5 87 94 186
8 Janssens Luc Kg Waasland Kamilla von der Kaiserquelle 3 0 88 85 173

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

2012

Keurmeester: Louis Vandepoel
Pakwerkers: David van der Linden en Kevin Van Gils
Spoorlegger: Désiré Paelinck en Ernest Nijs

PL Geleider Club Naam hond SCHH A B C Totaal
1 Vermeir Luc Kg Aalst Louka vom Bussardwald 3 97 90 97 284
2 Vermeiren Stephan Kg Aalst Bert von Gawall 3 90 89 92 271
3 Wolfs Jurgen Kg Aalst Osca di Casa Mosella 3 82 90 96 268
4 Depaepe Geert Kg Aalst Maikey van de Blackheide 3 85 85 94 264
5 Van Bont Lydia Kg Aalst Kenzo vanJTH's Hoeve 3 83 89 92 264
6 Van De Walle Guy Kg Aalst Lexor van Haus Moons 3 80 84 84 248
7 Clabost Pierre Kg Aalst Vaxvan den Ronden 3 5 87 94 186
8 Janssens Luc Kg Waasland Kamilla von der Kaiserquelle 3 0 88 85 173

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

2011

Keurmeester: Louis Vandepoel
Pakwerkers: Degroodt Stevy en Goossens Pieter
Spoorlegger: Goossens Danny

PL Geleider Club Naam hond Niv. A B C Totaal
1 Michel Heyvaert Kg Aalst Clint von Teichblik 3 93 96 96 285
2 VermeirLuc Kg Aalst Joe van de Biezenhoeve 1 96 92 93 284
3 Van Londersele William Kg Aalst Erin of Kraks Beauty 3 91 92 93 276
4 Devriendt Guy Kg Aalst Gwen of Kraks Beauty 3 84 89 91 264
5 Briessinck Sabine Kg Aalst Wolfhaus Douna 2 99 80 84 263
6 Ghysens Marc Kg Aalst Ike vom Andi 3 95 71 95 261
Resultaten Begeleidingshond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Vermeiren Stefaan Kg Aalst Bert von Gawall Geslaagd
Ghysens Mark Kg Aalst Bruce von Gawall Geslaagd
Van Haelsma Caroline Kg Aalst Tempo vom Sennertal Geslaagd

Keurmeester: Luc Declercq
Pakwerkers:Pieter Goossens en Kevin Van Aerschot
Spoorlegger: Yves Van Laethem en Ludwig Deprez

Pl. Geleider Club Naam Hond Niv. A B C Tot.
1 Depoortere Carmelo Hv. Heule Mike aus der Eichendorffsiedlung 1 97 88 94 279
2 D'Hondt Jean Kg Ten Bos Fara Du blofagnu 2 95 81 95 271
3 Ghysens Marc Kg aalst Ike vom Andi 3 71 90 97 258
4 Van Roy Sam Kg Ten Bos Haila Van De Gulderij 1 92 84 75 251
5 Rillaerts Pierre Kg Halle Dragon of Kraks Beauty 3 92 68 70 230
6 Van der Wilt Gerda kg Halle Guran vom Burg Kurzwallen 3 70 65 70 205

Resultaten Begeleidingshond
Geleider Club Naam Hond Resultaat
Michiels Philemon Kg Ten bos Glitner van de Hogemeentocht geslaagd
Craeynest Virginie Kg Halle JBee du Haras des Loups Geslaagd
Grosjean Daniel Kg Halle Erax Vom Haus Santo Geslaagd

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.